یکی از بهترین و راحت ترین راه های گرفتن آزمایش خون، آزمایش در منزل می باشد که بدون خارج شدن از منزل خود می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. این روش برای بسیاری از افرادی که بنا به دلایلی نمی توانند از منزل خود خارج شوند بسیار کاربردی می باشد و می توانید این کار را در منزل خود انجام دهید.

شاید برای برخی از افراد لازم باشد تا به طور مرتب برای انجام آزمایش به آزمایشگاه ها مراجعه نمایند و این کار می توانید زمان زیادی را از شما بگیرد. برای جلوگیری از مراجعه حضوری متعدد می توانید روش انجام آزمایش در منزل را از اپلیکیشن پالسی نو را انتخاب نمایید چرا که هر بار مجبور نیستید برای انجام آزمایش های مختلف به آزمایشگاه ها مختلف مراجعه نمایید.

کارشناسان ما همان لحظه هزینه را به شما اعلام میکنند.(( لازم به زکر است که شما هزینه بیشتری نسبت آزمایشگاه پرداخت نمیکنید.)) برای سفارش میتوانید از اپلیکیشن پالسی نو هم استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید جهت بررسی بیماری خود اگر مشکوک هستید، مشاوره را از ازمایشگاه پالسی نو درخواست کنید و با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید. شماره های تماس: 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 09107500969 و 09107500967 تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

آزمایش خون در منزل

یکی از پرتکرارترین آزمایشاتی که مراجعه کنندگان انجام می دهند، آزمایش چکاپ خون می باشد که هر ساله جهت انجام آن به آزمایشگاه ها مراجعه می کنند. آزمایش خون یک آزمایش ساده می باشد و در زمان کوتاهی انجام می شود اما اکثر مراجعه کنندگان برای انجام این آزمایش ساعت ها در آزمایشگاه ها معطل می شوند.با روش آزمایش خون در منزل دیگر نیازی نیست که برای انجام یک آزمایش ساده ساعت ها در آزمایشگاه ها باشید، کافی است پس از نصب اپلیکیشن وارد قسمت ازمایشگاه شوید.

چکاپ در منزل

آزمایش چکاپ، دیگر آزمایشی است که خیلی زیاد انجام می شود و این آزمایش جهت بررسی صحت عملکرد اجزای مختلف بدن می باشد که هر فردی حداقل 2 بار در سال یک بار باید آن را انجام دهد. معمولا چکاپ کامل برای تمامی سنین می باشد اما افراد سالمند بیشتر باید به این موضوع اهمیت دهند و هر 2 یا 3 سال باید از سیستم بدنی خود اطلاع داشته باشند.

با انجام این آزمایش در منزل می توانید در مدت زمان کمتر و بدون هزینه بیشتر آن را انجام بدهید و حتی برای جواب آزمایش دیگر لازم نیست مراجعه حضوری داشته باشید، بعد از اتمام آزمایش شما میتوانید جواب ازمایش خود را رایگان درب منزل دریافت کنید.

تمامی چکاپ های متنوع دارای قیمت برابر با مصوب وزارت بهداشت هستند که میتوانید انتخاب کنید و از طریق درگاه امن پالسی نو پرداخت کنید. چنانچه اگر میخواهید ازمایش خود را با دفترچه بیمه ای انجام دهید، کافیست از نسخه تجویز شده پزشک عکس گرفته و وارد قسمت ازمایشگاه از اپلیکیشن پالسی نو شوید و عکس خود را بار گزاری کنید و بقیه موارد را متناسب با نیاز خود پر کرده و ارسال کنید.

 

آزمایش در منزل مناسب چه افرادی می باشد؟

افرادی که دارای معلولیت جسمانی هستند شرایط سختی را دارند چرا که این افراد هم برای مراجعه به آزمایشگاه به مراقبت ویژه نیاز دارند و شاید مراجعه حضوری برای افرادی که از ویلچر استفاده می کنند مقدور نباشد. بهترین روش برای انجام آزمایش برای این افراد، گرفتن آزمایش در منزل می باشد.

کودکان دیگر دسته ای هستند که نمی توانند شلوغی آزمایشگاه ها را تحمل کنند و یا حتی ممکن است از آزمایشگاه ها ترس داشته باشند. برای این که بدون دردسر و معطلی این کار انجام شود می توانید از خدمات آزمایش در منزل استفاده نمایید چرا که محیط خانه بسیار تمیزتر از آزمایشگاه می باشد و سلامت کودک شما را به خطر نمی اندازد.

 

برای دانلود اپلیکیشن روی عکس بزنید

سرعت انجام آزمایش :با این کار شما در منزل خود می توانید در کمترین زمان ممکن می توان آزمایش خود را انجام دهید.

سرعت جواب دهی آزمایش: پس از انجام آزمایش برای تحویل جواب آن دیگر نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و می توانید به صورت آنلاین و یا تخویل مکتوب توسط کادر دلیوری پالسی نو، از جواب خود باخبر شوید.

ثبت آسان آزمایش در منزل: بدون نگرانی می توانید این کار را در منزل شخصی یا محل کار خود انجام دهید.

صرف زمان کمتر: با این کار می توانید از هدر رفتن زمان در آزمایشگاه و یا ترافیک شهری جلوگیری کنید. برخی از افراد ممکن است برای رفتن به آزمایشگاه مسافت زیادی را طی کنند که با وجود مسافت رفت و برگشت و ترافیک شهر تهران این کار ممکن است زمان زیادی ببرد.

صرف هزینه های کمتر: تمام هزینه های شما از جمله هزینه رفت و برگشت به آزمایشگاه، هزینه ویزیت و … کاهش پیدا می کند. فرض کنید شما برای مراجعه به آزمایشگاه مجبور به استفاده از وسایل نقلیه عمومی و یا شخصی خود باشید. استفاده از خودرو شخصی هزینه هایی از جمله بنزین و استهلاک را در بر می گیرد و حتی ماندن در ترافیک می تواند باعث خستگی و افزایش هزینه های شما شود.

دقت بیشتر در آزمایشات: به دلیل آزاد بودن زمان، متخصصان به راحتی و با دقت بالاتری می توانند این کار را انجام دهند. ممکن است برخی از افراد با محیط آزمایشگاه راحت نباشند و دچار استرس و اضطراب شوند و ممکن است در نتیجه آزمایش آن ها تاثیرگذار باشد. اما با این روش دیگر نگرانی وجود ندارد.

اگر نگران این هستید که چه افرادی برای این کار فرستاده می شوند می توانید به راحتی و در زمان مراجعه آن ها، با رویت کارت شناسایی پالسی نو و روپوش با برند پالسی نو اطمینان حاصل نمایید. بسیاری از افراد نگرانی های بسیار زیادی دارند و به راحتی نمی توانند اعتماد کنند و یا دوست ندارند فرد غریبه ای وارد حریم خصوصی و منزل آن ها شود.

هزینه انجام آزمایش

هزینه های آزمایش با یک دیگر متفاوت می باشد و هر آزمایشی ابزارهای مختلفی نیاز دارد و همچنین برای گرفتن برخی از آزمایش ها نیازمند افراد متخصص می باشد.

با محاسبه تمام فاکتورهای موجود، هزینه آزمایش شما محاسبه می شود و می توانید پس از ثبت آزمایش خود از هزینه های آن مطلع شوید و در نهایت با اتصال به درگاه بانکی و شماره حساب شرکت پالسی نو، واریزی خود را انجام دهید.

جهت اطلاع از هزینه انجام آزمایش مورد نظر خود در منزل می توانید به اپلیکیشن پالسی نو مراجعه کرده و به طور کامل از هزینه ها مطلع شوید