تحویل دارو درب منزل

سلامتی از مهم ترین نعمت های الهی به انسان است، بنابراین باید قدر این نعمت بیش از پیش دانسته شود. اما دربرخی مواقع بیماری و کسالت افراد را غافلگیر می کند. به صورتی که فرد مجبور می شود به پزشک مراجعه کند و پزشک نیز برای درمان وی داروهایی را تجویز خواهد کرد.

تهیه دارو به صورت حضوری از داروخانه های سطح شهر، بخصوص برای سالمندان ویا افراد ناتوان حرکتی امری زمان بر، خسته کننده و حتی دربعضی مواقع غیرممکن خواهد بود. بسیاری از سالمندان دیگر توانایی جابجایی در سطح شهری مانند تهران را ندارند، همچنین ممکن است خانواده آن ها درگیر مسائل روزمره زندگی خود باشند و نتوانند به موقعه نیاز آن ها را فراهم کنند. از طرفی دیگر باتوجه به شرایط موجود شیوع کرونا در ایران، به همه افراد توصیه می شود از حضور در مکان های شلوغ مانند داروخانه ها، بیمارستان ها و… پرهیز نمایید.

در این شرایط پیشنهاد می شود از امکان خرید دارو آنلاین استفاده کنید. بله دارو و لوازم بهداشتی راهم می توان به صورت آنلاین و از داروخانه های آنلاین معتبر تهیه کرد. داروخانه آنلاین پالسی نو برای شما کاربران امکان تحویل دارو درب منزل را فراهم کرده است و تنها کافی است با مراجعه به داروخانه آنلاین پالسی نو دارو ویا لوازم بهداشتی موردنظر خود را سفارش دهید.

لیست داروخانه های شبانه روزی تهران در شرایط کرونایی

درباره خرید آنلاین چه می دانید؟

ظهور خرید آنلاین با ورود شبکه اینترنت توسعه یافت. اینترنت، انقلابی در نحوه خرید ما ایجاد کرده است که به دلیل مزایا و فواید بی شمار آن، این روزها تعداد بیشتری از افراد ترجیح می دهند وسایل موردنیاز خود را به صورت آنلاین از طریق روش معمول و ورود به فروشگاه های آنلاین خریداری کنند.

خرید آنلاین به مشتریان این امکان را می دهد تا با استفاده از یک گوشی هوشمند، کالا یا خدماتی که مدنظرش است را از طریق اینترنت به طور مستقیم خریداری کند. نزدیک به چند سال است که کاربران می توانند با استفاده از رایانه های شخصی، لپ تاپ، تبلت و به خصوص گوشی های هوشمند خود به صورت آنلاین خرید انجام دهند.

درواقع اکنون بسیاری از کسب و کار ها به صورت اینترنتی فعالیت دارند و خیلی ها هم ترجیح می دهند بجای مراجعه به فروشگاه ها به صورت آنلاین خرید کنند. یکی از این همین دست فروشگاه های اینترنتی، داروخانه های آنلاین هستند که شما می توانید به صورت اینترنتی اقدام به خرید آنلاین دارو و لوازم بهداشتی نمایید.

داروخانه های نسل جدید

داروخانه ‌های آنلاین، نسل جدیدی از داروخانه ها به افراد برای صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها و زمان کمک می‌ کنند. از زمان معرفی اینترنت، انقلاب بزرگی در زمینه تبلیغات و فروش محصولات به مشتریان به وجود آمده است. مکمل ‌های غیر دارویی و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و داروخانه ‌های آنلاین و اینترنتی روز به روز در حال افزایش هستند.

داروخانه‌ های آنلاین بدون شک می ‌توانند برای متقاضیان بسیار مفید باشند. به فرض مثال برای افرادی که به دلیل زندگی کردن در نواحی دور افتاده به برخی محصولات آرایشی و بهداشتی و مکمل‌ ها دسترسی ندارند می‌توانند به راحتی خرید این محصولات را انجام دهند.

همانند دیگر تجارت‌ ها، موفقیت داروخانه ‌های آنلاین به میزان رضایت مشتری ‌هایی که از خدمات داروخانه ‌ها استفاده می‌ کنند بستگی دارد. موارد بسیاری هستند که باعث می ‌شوند مشتریان از استفاده از خدمات داروخانه ‌های آنلاین رضایت داشته باشند:

  • بررسی اطلاعات و شرایط مشتری
  • قیمت و موجود بودن محصول
  • کیفیت مراقبت از محصول
  • خدمات مشتریان
  • مزایای خرید دارو آنلاین

مزیت های خرید دارو آنلاین از دارو خانه های آنلاین

از مزایای خرید دارو آنلاین از داروخانه های اینترنتی می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت‌های مناسب همراه با تخفیف‌های جذاب

همواره می‌ توان با خرید از داروخانه‌ های آنلاین از تخفیف ‌های مناسب بهره ‌مند شده و همچنین موارد مورد نیاز را به قیمت ‌های مناسب تری نسبت به داروخانه ‌های معمول و محلی خریداری نمود.

  • راحتی

اگر به دلایلی همچون دلایل فیزیکی، دور افتادگی از مناطق شهری یا نداشتن زمان به دلیل بالا بودن مشغله، قادر به مراجعه به داروخانه نیستید، داروخانه‌های آنلاین به شما برای صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار کمک خواهند کرد.

  • اطلاعات پزشکی

برخی از داروخانه‌های آنلاین دارای اطلاعات مفید و موثر در زمینه پزشکی و بیماری‌ها هستند و به شما نکاتی مناسب را در این زمینه ‌ها گوشزد می ‌کنند.

  • یافتن محصول مورد نظر

ممکن است در برخی موارد پس از گشت و گذار در داروخانه‌ ها محصول مورد نظر خود را پیدا نکنید؛ ولی با کمک داروخانه‌ های آنلاین به راحتی می ‌توان به دنبال محصول دل خواه گشت و با اطمینان خاطر نسبت به خرید آن اقدام کرد.

  • امکان مقایسه

یکی از مزایای خرید از داروخانه‌های آنلاین، امکان مقایسه کردن اقلام موجود با موارد مشابه است؛ بدین صورت که می‌ توان به راحتی محصولات را از لحاظ کیفی، کارایی، قیمت و سایر موارد با یکدیگر مقایسه کرد.

تمامی موارد بالا به شما این امکان را می ‌دهند که خریدی راحت و همراه با آرامش خاطر داشته باشید.

داروی خود را درب منزل تحویل بگیرید

شرکت پالسی نو ارائه دهنده خدمات نوین پزشکی مانند پزشک و خدمات پزشکی در منزل، خدمات پرستاری و درمانی در منزل، اجاره تجهیزات پزشکی، تست کرونا در منزل، داروخانه آنلاین پالسی و… می باشد. با راه اندازی این فروشگاه آنلاین دارو و محصولات بهداشتی امکان تحویل دارو درب منزل برای کاربران پالسی نو فراهم شده است.

برای دسترسی به داروخانه آنلاین پالسی نو می توانید به اپلیکیشن پالسی نو مراجعه فرمایید، در اپلیکیشن پالسی نو این امکان برای کاربران فراهم شده تا نیاز های دارویی خود را به صورت آنلاین تهیه کنند. برای اینکه بتوانید از این امکان استفاده نمایید باید اپلیکیشن پالسی نو را برروی گوشی موبایل خود نصب نمایید، سپس با ثبت اطلاعات خود می توانید از تمامی امکاناتی که مجموعه پالسی نو برای کاربران خود در نظر گرفته اند، از جمله داروخانه آنلاین، استفاده نمایید. اگر هنوز این اپلیکیشن را برروی تلفن همراه خود نصب نکرده اید لطفا برروی لینک دانلود زیر کلیک نمایید.

دانلود اپلیکیشن پالسی نو