درخواست تست کرونا در منزل با پالسی نو

افراد که درخواست تست کرونا در منزل با پالسی نو را دارند می توانند با مراجعه به اپلیکیشن پالسی نو درخواست خود را به ثبت برسانند و پس از آن کارشناسان ما هماهنگی های لازم را برای اعزام پرستار به محل انجام می دهند. پالسی نو با فراهم کردن یک بستر سعی دارد تا بیماران و متقاضیان به بهترین شکل بتوانند از خدمات پزشکی و درمانی در منزل استفاده نمایند تا هر چه زودتر سلامتی خود را به دست آورند.

پالسی نو بهترین و باتجربه ترین پزشکان شاغل در بیمارستان ها را برای حضور در منزل انتخاب می کند. شرکت های بسیاری در زمینه ارائه خدمات پزشکی و درمانی در منزل فعالیت می کنند ولی اعتماد کردن به هر شرکتی کار سختی می باشد و کاربران در این زمینه باید به طور کامل در مورد شرکت مورد نظر تحقیق کنند. پالسی نو از زمان شروع به کار خود تا کنون توانسته میزان رضایت زیادی از متقاضیان خود داشته باشد و هر روز تلاش می کند تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

در ادامه روند درخواست تست کرونا در منزل با پالسی نو را به طور کامل برای شما شرح می دهیم.

انجام تست کرونا در منزل

فرآیند درخواست تست کرونا در منزل با پالسی نو

متقاضیان برای ثبت درخواست ابتدا باید اپلیکیشن پالسی نو را از طریق کافه بازار، گوگل پلی یا وب سایت پالسی نو دریافت کرده و بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند. پس از نصب شما باید اطلاعات فردی و شماره همراه خود را وارد سامانه نمایید و یک کد تایید برای شما ارسال می شود و با وارد کردن آن می توانید وارد اپلیکیشن پالسی نو شوید. در منوی اپلیکیشن پالسی نو شما می توانید تمامی خدماتی که این شرکت ارائه می دهد را مشاهده کنید.

برای درخواست تست کرونا در منزل با پالسی نو شما می بایست چکاپ در منوی اپلیکیشن مراجعه کنید و پس از آن می توانید گزینه چکاپ در منزل را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که باید آدرس دقیق منزل خود را وارد سامانه نمایید تا کارشناسان ما به راحتی بتوانند به منزل شما مراجعه کنند. پس از انتخاب گزینه چکاپ در منزل، شما می توانید آزمایش مورد نظر خود را انتخاب کنید و تست کرونا چندین روش با هزینه های متفاوت دارد که می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید و در همان بخش هزینه آزمایش را می توانید مشاهده کنید.

در مرحله بعد شما می بایست تا هزینه آزمایش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید تا درخواست شما نهایی شود. شما می توانید روز و ساعت مراجعه را به دلخواه خود انتخاب کنید و به همین سادگی و در کمترین زمان درخواست تست کرونا در منزل خود را به ثبت رساندید.

انواع تست کرونا در منزل با پالسی نو

 • تست کرونا عادی (جواب دهی 24 الی 48 ساعته)
 • تست کرونا فوری (جواب دهی 6 ساعته)
 • تست کرونا آنتی بادی و PCR (جواب دهی 24 الی 48 ساعته)
 • تست کرونا آنتی بادی (تست خون)

متقاضیان پس از ثبت درخواست تست کرونا در منزل با پالسی نو می توانند با واحد پشتیبانی اپلیکیشن در ارتباط باشند و سوالات خود را مطرح نمایند.

مزیت تست کرونا در منزل

 • مناسب برای سالمندان
 • مناسب برای گروه های حساس
 • بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی
 • افزایش دقت و سرعت در انجام تست
 • جواب دهی در کمترین زمان
 • صرفه جویی در هزینه های اضافی
 • محیط تمیزتر نسبت به مراکز درمانی
 • بدون معطلی و انتظار در صف
جواب دهی نتیجه آزمایش

پالسی نو سریع ترین جواب تست کرونا را نسبت به بیمارستان ها و آزمایشگاه ها در اختیار متقاضیان قرار می دهد و این یک مزیت بزرگ محسوب می شود اگر فردی به ویروس کرونا مبتلا باشد، پس از انجام آزمایش و ارائه نتیجه به صورت فوری می تواند خود را سریعا قرنطینه کند و از سایر افراد خانواده دوری کند.

همچنین متقاضیان می توانند درخواست تست کرونا در منزل را از طریق وب سایت به ثبت برسانند و همچنین در این زمینه می توانید با شماره های 26854362-021 و 09107500967 تماس حاصل نمایید. شما می توانید سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید و همچنین می توانید میزان رضایت خود از ارائه خدمات را برای ما ارسال نمایید.

تحویل دارو درب منزل